Kontakta oss gärna

Tel: 018-29 24 66  Öppettider 8-12, 12.45-16.30
E-post: info@reagro.se Postadress: Ragnhildsvik 79, 741 91 Knivsta  |  Karta »

Vi som jobbar här:

 

Administration   Försäljning
Clas Urell - Reagro VdClas Urell
vd

Tel: 018-29 24 66
clas@reagro.se
  Mikael Bengtson - Reagro Ansvarig Sälj- & marknadMikael Bengtson
Ansvarig Sälj & marknad

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
Canilla Enskär - Reagro EkonomiansvarigCanilla Enskär
Ekonomiansvarig

Tel: 070-639 59 95
canilla@reagro.se
  Christer Ekholm - Reagro SäljareChrister Ekholm
 Säljare
 Återvinning
Tel: 070-893 59 95
christer@reagro.se
Andreas Montalvo - Reagro EkonomiassistentAndreas Montalvo
Ekonomiassistent

Tel: 070-970 59 95
andreas@reagro.se
  OOlle Persson - Reagro Säljarelle Persson
Skrot, farligt avfall och gårdshämtningar lantbruksplast
Tel: 070-510 19 82
olle@reagro.se
Helena Jansson - Reagro Webb & kundsupportHelena Jansson
Webb & kundsupport

Tel: 070-874 59 95
helena@reagro.se
  Majsan BrolinMajsan Brolin
Säljare
Återvinning

Tel: 070-273 59 41
majsan@reagro.se
     
    Hanna Björk - InnesäljareHanna Björk
Innesäljare

Tel: 070-890 59 95
hanna@reagro.se

 

Styrelsen
Mikael Bengtson
Ordförande

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
  Clas UrellClas Urell
vd
Tel: 018-29 24 66
clas@reagro.se
Bjorn Danckwardt-LillieströmBjörn Danckwardt-Lillieström
bjorn@reagro.se
  Mattias BengtsonMattias Bengtson
Tel: 070-720 59 99
mattias@reagro.se

Du kan också skicka ett meddelande till oss på kontoret via formuläret här:

Namn *

E-post *

Mobilnummer *

Skriv ett meddelande

* Obligatoriskt fält