Kontakta oss gärna

Tel: 018-29 24 66  |  E-post: info@reagro.se
Adress: Ragnhildsvik 79, 741 91 Knivsta  |  Karta »

Vi som jobbar här:

 

Administration   Försäljning
Clas Urell - Reagro VdClas Urell
vd

Tel: 070-590 59 95
clas@reagro.se
  Mikael Bengtson - Reagro Ansvarig Sälj- & marknadMikael Bengtson
Ansvarig Sälj & marknad

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
Marie Anderbrant EkonomiansvarigMarie Anderbrant
Ekonomiansvarig

Tel: 070-639 59 95
marie@reagro.se
  Erika Berkovits - Reagro SäljareErika Berkovits
Säljare
Återvinning

Tel: 070-874 59 95
erika@reagro.se
Andreas Montalvo - Reagro EkonomiassistentAndreas Montalvo
Ekonomiassistent

Tel: 070-970 59 95
andreas@reagro.se
  Christer Ekholm - Reagro SäljareChrister Ekholm
Säljare
Återvinning

Tel: 070-893 59 95
christer@reagro.se
Helena Jansson - Reagro WebbutvecklareHelena Jansson
Webbutvecklare

Tel: 072-450 59 99
helena@reagro.se
  Olle Persson - Reagro SäljareOlle Persson
Skrot, farligt avfall och gårdshämtningar lantbruksplast
Tel: 070-334 43 61
olle@reagro.se
Linda Alhouch - Ekonomiassistent ReagroLinda Alhouch
Ekonomiassistent

Tel: 070-611 59 95
linda@reagro.se
  Majsan Brohlin - Reagro SäljareMajsan Brolin
Säljare
Återvinning

Tel: 070-273 59 41
majsan@reagro.se
    Helena BolsöyHelena Bolsöy - ReAgro S
Innesäljare

Tel: 070-890 59 95
helenab@reagro.se

 

Styrelsen
Mikael Bengtson
Ordförande

Tel: 070-590 59 99
mikael@reagro.se
  Clas UrellClas Urell
vd
Tel: 070-590 59 95
clas@reagro.se
Bjorn Danckwardt-LillieströmBjörn Danckwardt-Lillieström
bjorn@reagro.se
  Mattias BengtsonMattias Bengtson
Tel: 070-720 59 99
mattias@reagro.se

Du kan också skicka ett meddelande till oss på kontoret via formuläret här:

Namn *

E-post *

Mobilnummer *

Skriv ett meddelande

* Obligatoriskt fält